BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pokyčio akimirka

Komentarai (12)

 1. Nuolat kartojami tokie žodžiai ir mantra galėtų būti. Pasirodė sąmoninga ir nekvaila :)

 2. Labas Miga :) Ačiū, kad apsilankėte, na tinkamai pritaikius žodžio galia yra labai didelė. O jeigu dar žmogus pats save nuteikia teigiamomis mintimis ir žodžiais.

 3. Labai gražu ir įkvėpia :)
  Taip, svarbiausia - žinoti ir būti čia ir dabar ;)
  Nuostabu :)

 4. Pamiršau: labai spinduliukai gražūs nuotraukoje :)

 5. Labas Vilte:)

  Būtent būti čia ir dabar- sustoja laikas, kažkas aplink juda, bet tai nelabai turi reikšmės, nes tuomet laikas neegzistuoja :)

  P.S. Tokie spinduliukai labai gražiai vakare gaunasi, Ačiū:)

 6. Vytai, ačiū, kad pasidalinai spinduliukų “gaudymo” būdu. Daug kas daug ką, galima sakyti - viską fotografuoja, bet taip nufotografuotus spinduliukus matau pirmą kartą :) . Gražu ir prie šio nuostabaus teksto labai dera :) .

 7. Sveiki visi :)

  Mirazai :) smagu, kad patiko

  Vilte:) Dar labai gražiai gaunasi fotografuojant saulėlydį ar saulėtekį kai prasišviečia per kokio medelio šakas, vėliau įmesiu keletą gamtos foto, ačiū :)

 8. Nuostabus tikėjimo savimi pliūpsnis :)

 9. Povilai :) O tikėti savimi tikrai verta, nes jei tikime savimi tampame atsparūs įvairioms priklausomybėms

 10. [...] Kuriu Žaidžiu“, kurio vienas straipsnis yra puikus tikėjimo savimi pliūpsnis, pavadintas „Pokyčio akimirka“. Pasisemkime įkvėpimo ir stverkimės [...]

 11. Jūsų įrašus visuomet skaitau viltingai, nes žinau, kad rasiu su manosiomis sutampančių minčių, naujų idėjų, pažvelgimų “kitu kampu” :) buvau maloniai nustebinta, pamačiusi, kad mano kuklus puslapis patalpintas kaip nuoroda skyrelyje “Draugai” :) dėkoju :) tegul jūsų Mūza ir skvarbus protas nenutrūkstamai ir toliau kuria puikius įrašus:)

 12. Labas Alastarr :)

  Dėkui, kad skaitote ir ačiū už palinkėjimus, jums taip pat sėkmės :)

Rašyti komentarą